Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Advent v Paříži a zámek Versailles - Francie - Paříž

Advent v Paříži a zámek Versailles

Francie » Paříž

, HotelAdvent v Paříži a zámek Versailles

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 19°C


Popis
Zveme vás do předvánoční Paříže, poloha hotelu nám umožní kouzelné večerní procházky městem, užijeme si adventní náladu u katedrály Notre Dame, na slavnostně vyzdobených bulvárech, ochutnáme místní lahůdky na vánočních trzích. Vánoce v Paříži, to je opulentní luxus, svátečně vyzdobená centra a zářící Champs-Élysées. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli v čase Vánoc.
Program
1. den: V odpoledních hodinách odjezd z republiky.
2. den: Ráno příjezd do PAŘÍŽE s adventní atmosférou, vánoční dekorace, miliony žárovek, 150 km vyzdobených ulic, 180 km světelných řetězů a „Sapin de Noël“. Historické centrum na ostrově La Cité – majestátní Notre Dame - 800 let stará gotická katedrála, proslavená románem Victora Huga "Zvoník u matky boží", Prefektura, Justiční palác, dále shlédneme Pařížskou radnici, centrum Pompidou, Les Halles s kouzelnou světelnou výzdobou, Královský palác, čtvrť Opera s chrámem Madeleine. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování do čtvrti Montmartre. Individuální volno - večerní Montmartre – náměstí malířů Place du Tertre, poslední zdejší mlýn Moulin de la Galette.
3. den: Návštěva VERSAILLES - prohlídka nejznámějšího symbolu francouzské renesanční architektury a královské moci, královské rezidence Ludvíka XIV. Odpoledne vánoční atmosféra historické Paříže, vánoční trhy, pohyblivé výlohy velkých obchodních domů jako Galerie Lafayette, individuální volno, posezení v typických pařížských kavárničkách, možnost návštěvy Louvru nebo dalších muzeí. V podvečer umělecká atmosféra vánočního Montmartru, krásný výhled na Paříž, náměstí Pigalle, Moulin Rouge, bazilika Sacré-Coeur.
4. den: Adventní atmosféra Paříže, Invalidovna, dominanta města Eiffelova věž s vánočním dekorem, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, svátečně vyzdobená třída Champs Elysées, nádherné osvětlení zkrášluje již tak krásný bulvár, vánoční trhy, náměstí Svornosti (Place de la Concorde), svařené víno (vin chaud) pečené kaštany nebo symbol francouzských vánoc – piškotová roláda ve tvaru polínka. Na závěr podvečerní fakult. projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. Odjezd do ČR.
5. den: Příjezd do republiky v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. klim. busem, 2x ubytování v hotelu v centru Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x snídani formou studeného bufetu, průvodce
Příplatky
vstupné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek:
1lůžk. pokoj 1590 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 150 Kč
Nastupni_mista
Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim),
V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ
Trasa B - Frýdek Místek (+500), Ostrava (+500), Nový Jičín (+500), Hranice
(+500), Olomouc (+250)
Trasa C - Plzeň (-200), Beroun (- 100)
Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

Advent v Paříži a zámek Versailles