Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Eden - Řecko - Řecko ostrovy - Lefkada

Eden

Řecko » Řecko ostrovy » Lefkada

Amouso, Vila starstarstarstarstar

FM


Eden

Počet termínů:

23 termínů / 0 Last minute / 23 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Lefkada - transparent 12°C


Ubytování
Areál se nachází přímo na pobřeží a tvoří jej vily Adam, Eva a Rising Sun. Každá vila je zařízená osobitým africkým a koloniálním stylem do nejmenších detailů. Celý areál je propojen zahradou a terasovitými schody, které vedou až k soukromému vstupu do moře, kde naleznete lehátka a slunečníky, a vstup do moře po zapuštěných schůdkách. U moře také naleznete stylový bar pro občerstvení a odpočinek. Všechny vily mají vlastní bazén s lehátky a slunečníky. Vily jsou plně klimatizovány a je zde k dispozici Wi-Fi. U každé vily je místo k parkování.

Vila Rising Sun
Vila může ubytovat až šest osob.V přízemí se nachází jedna ložnice a velký obytný salón s TV/SAT, DVD přehrávačem a CD/Rádio přehrávačem, plně vybavená kuchyň (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledu), koupelna se sprchovým koutem a WC. V přízemí je také velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením zastřešeným pergolou. V prvním patře jsou pak další dvě ložnice. U každé je vlastní koupelna, jedna je vybavena sprchovým koutem, druhá sprchovým koutem a masážní vanou. Je zde také velký balkón zastřešený pergolou s venkovním posezením a houpací sítí.

Vila Adam
Vila může ubytovat až šest osob. V přízemí vily se nachází jedna ložnice s manželskou postelí, kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledu), obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je rovněž velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením, která je zastřešená pergolou. V prvním patře jsou pak další dvě ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vila Eva
V této největší vile se pohodlně ubytuje až osm osob. V přízemí se nachází jedna ložnice s manželskou postelí, kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledu), velký obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je také zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V prvním patře je pak druhá kuchyňská linka a druhý velký obytný salón. Jsou zde také dvě ložnice s vlastními koupelnami a WC, a velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením, která je zastřešená pergolou.
Poloha
Eden je soubor tří samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu Lefkady, asi 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefalonii.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, 7x nebo 14x ubytování

Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily Adam a Rising Sun minimálně 4 osobami a vily Eva minimálně 6 osobami.
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
transfer: letiště - Eden vily - letiště
Informace o ubytování
až 8 lůžek
bez stravování
Shrnutí
Luxusní ubytování, které Vám nabídne klid, romantiku a soukromí. Velkou výhodou těchto vil je soukromý vstup do moře u kterého je i stylový bar.
Vzdálenosti
od vecnice Evgiros: cca 3 km.
od pláže Skidi: cca 2,5 km.
od pláže Amouso: cca 3,5 km.
od letoviska Vassiliki: cca 10,5 km.
od letiště: cca 60 km.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...

EDEN