Memories Varadero Beach Resort, Kuba, Varadero, 26.1.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 122416027

Memories Varadero Beach Resort

Kuba » Varadero

, Hotel starstarstarstar

Načítám ...


Memories Varadero Beach Resort

Termín:

26.1.2018 - 3.2.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

9 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
34 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel MEMORIES VARADERO BEACH AND GOLF RESORT
Ubytování
De luxe pokoje jsou útulně zařízeny dřevěným nábytkem mají satelitní televizi, CD přehrávač, minibar (doplňovaný vodou), trezor. Mají vlastní koupelnu s vanou (případně sprchovým koutem) a balkon nebo terasu.
Poloha
Hotel leží přímo na jedné z nejkrásnějších částí pláže ve Varaderu. Je vhodný pro romantickou dovolenou i pro dovolenou pro rodinu s dětmi. Hotel je postaveny v koloniálním stylu a je rozprostřen v krásné udržované zahradě. Vzdálenost od letiště Havana je cca 160 km.
Sport a zábava
Animační programy, tenis, beach volejbal, nemotorizované vodní sporty – katamaran, windsurfing, šlapací lodě a potápění, první lekce potápění, fitness centrum a diskotéka. Za příplatek: golfové balíčky pro nedaleký golfový kurt Varadero Golf Club, spa centrum, motorizované vodní sporty a tenisové kurty v noci.
Středisko
Varadero
Vybavení
Prostorná otevřená hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, směnárna, internet, lobby bar, bar na pláži a u bazénu, piano bar, 5 restaurací s obsluhou, kavárna, velký bazén, dětský bazén, dětský klub a dětské hřiště, 2 kongresové sály.
Stravování
All inclusive program zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře (18,30-22,00) formou bufetu v hlavní restauraci, dále oběd v restauraci v Playa Puerto Carenas (12,30-16,00); 3x za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte restauraci (rezervace nutná); Občerstvení v určených barech (24 hodin); nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje nastavit bar (24 hodin).
Pláž
Krásná písečná pláž o délce cca 1500 metrů je přímo u areálu hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.
Trasa
LET S PŘESTUPEM
Tipy pro správnou volbu
- sportovní a společenské aktivity - ideální pro rodiny s dětmi
Cena nezahrnuje
Vízum Kuba - 990,- Kč, na požádání zajistíme. - Cestovní pojištění - web: www.cedok.cz / další služby - zde naleznete informace o pojištění ! Na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí. Doporučujeme mít sjednáno dopředu, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o pojištění! Informace o možnostech pojištění si též můžete vyžádat u svého prodejce nebo www.cedok.cz/ Ostatní služby - zde naleznete informace o cenách a možnostech pojištění.
Cena zahrnuje
Leteckou doprava v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 7 noclehů se stravováním dle uvedeného rozsahu, pojištění dle zák. č. 159/99Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Memories Varadero Beach Resort