Lefkada 2018

východní pobřeží
STUDIA ACHILEAS  - Perigiali/Nidri (bez stravy)
na pláži, lehátka na pláži ZDARMA, snídaně/polopenze za příplatek

PERIGIALI BEACH PENSION*** - Perigiali/Nidri (polopenze)
na pláži, lehátka na pláži ZDARMA

STUDIA GOLDEN STAR -
Nidri (bez stravy)
 
bazén s lehátky ZDARMA,  snídaně/polopenze za příplatek

HOTEL PARADISE BEACH*** - Nidri (snídaně/polopenze)
na pláži, lehátka na pláži ZDARMA, (polopenze za příplatek)

HOTEL DELFINI*** - Nidri (polopenze) 
na pláži, lehátka na pláži za poplatek

 

západní pobřeží

STUDIA MILIA  - Agios Nikitas (bez stravy)
150m od moře

HOTEL NEFELI*** Agios Nikitas (snídaně)
80m od moře

HOTEL OLIVE TREE*** Agios Nikitas (bez stravy/snídaně/polopenze)
100m od moře

HOTEL KALYPSO** Agios Nikitas (snídaně)
150m od moře

HOTEL ODYSSEY**+ Agios Nikitas (snídaně)
100m od moře

STUDIA ARGO  - Agios Nikitas (bez stravy) 
250m od moře

 

jižní pobřeží
HOTEL APOLLO*** Vassiliki (polopenze)
50m od moře

STUDIA LEONIDAS Vassiliki (bez stravy)
60m od moře

STUDIA RANIA Vassiliki (bez stravy)
40m od moře

 

 

Čtvrtý největší ostrov v Jónském moři známý svými bělostnými plážemi, malebnými zákoutími a tyrkysovou vodou. Mnoho podobných superlativ si Lefkada vysloužila u turistů. Někteří nadšenci, kteří navštěvují ostrov třeba již desátou sezonu, nikdy nenajdou na Lefkadě nudu a pokaždé dokážou objevit nová místa, která je uchvátí. Z tohoto důvodu je ostrov oblíbený i mezi profesionálními fotografy, takže když vidíte fotografii z Řecka, obvykle jde o Lefkadu. Zajímavostí je i fakt, že jde o jediný řecký ostrov, kam se dostanete pouze po vlastní ose, protože s pevninou jej spojují dva mosty.

Lefkada leží na stejné rovnoběžce s Mallorkou, jižní Itálií nebo Lisabonem. Zimy bývají v Jónském moři mírné a deštivé, léta horká a suchá. Na jaře se moře ohřívá rychle, na podzim naopak pomalu chladne. Není výjimkou, když ještě v polovině října dosahuje jeho teplota 22°C.

Střed ostrova zaujímá mocné horstvo, těžko průjezdné pro autobusovou dopravu. Na severu leží hlavní město Lefkas, které je mostem spojeno s pevninou. Východní pobřeží proslulo bílými plážemi a příjemnými městečky. Západ naopak z velké části tvoří příroda, letovisek zde není mnoho. Tyto rozdíly vybízejí k výletům ať už autem, na kole nebo pěšky, vždy se stanou skvělou alternativou k odpočinku na pláži.

Nejoblíbenějšími plážemi jsou Agios Ioannis (tyrkysová voda, zlatý písek, větrné mlýny v pozadí, velká nabídka vodních sportů), Agios Nikitas (oblíbená pláž s fotogenickými skalisky), Egremni (mezi skalami položená pláž kontrastuje s tyrkysovou vodou), Kathisma (pravděpodobně nejmalebnější pláž na ostrově veškerým turistickým vybavením), Nidri (velmi oblíbená pláž blízko turistického střediska) a Porto Katsiki (nejkrásnější pláž v Řecku).

Ať už na sever nebo na jih, na východ nebo na západ, kamkoliv se vydáte po Lefkadě, potkají Vás jen milí lidé, krásné scenerie a sluncem zalité pláže. To je Lefkada, ostrov, který je naším cílem!

Pro další informace volejte:

377 478 648, 775 998 352

 

Lefkada 2016